Školní zpravodaj

Středoškolský turnaj Subterra Cup ve florbalu

V úterý 6. prosince se naši žáci zúčastnili okresního kola v ostravské hale ČPP Arena. Svůj turnaj chlapci zahájili velmi suverénně s Obchodní akademií a SOŠL výhrou 3:1. Po pauze se utkali se Střední školou technickou „Kolofík“ a opět zvítězili, tentokrát 2:1. K poslednímu utkání nastoupil náš tým s velkou nadějí na třetí výhru a případný postup do krajského finále. To se ale bohužel nepodařilo. Těsně před koncem prvního poločasu náš tým inkasoval branku a bylo jasné, že ve druhém poločase musí minimálně vyrovnat. Kluci se snažili, bylo pár gólových šancí, které ale neproměnili a tlak soupeře narůstal. Konečné skóre bylo 1:3 ve prospěch Slezského gymnázia.

Nastala situace, kdy tři týmy měly shodně po dvou vítězstvích a organizátoři museli přistoupit ke srovnání vzájemných zápasů. Nakonec rozhodl až počet vstřelených gólů. Turnaj byl velmi vyrovnaný, přestože tým „Strojky“ ve složení: Jagusztyn Lukáš, Neugebauer Michal (SV4A), Beneš Ota, Gebauer Daniel, Reiský Štěpán, Vašíček Ondřej (SV4B), Prasek Tobiáš, Škrobánek Daniel (SV2A), Borovský Jonáš, Fojtík Alexandr (SV2B), Hejhal Tomáš, Tomanec Tomáš, Zimmer Matěj (IT2), porazil vítěze, skončil až na 3. místě tabulky. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky