Školní zpravodaj

Ocenění Kryštofa Hřivnáče za reprezentaci kraje

Letošní absolvent naší školy Kryštof Hřivnáč převzal z rukou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství a sport Stanislava Folwarczného ocenění za reprezentaci kraje. Byl tak jedním z 24 středoškoláků, kteří 6. listopadu obdrželi poděkování za významné úspěchy v soutěžích nebo jiné mimořádné aktivity ve školním roce 2018/2019.

V uvedeném školním roce ještě jako žák 4. ročníku naší školy dosáhl na přední umístění v celé řadě technických soutěží různorodého zaměření: Bridge Builder Contest (soutěž ve stavění modelů mostů), Horizon Grand Prix (vytrvalostní soutěž modelů autíček na vodíkový pohon), Wings of Future  (soutěž walkalong kluzáků) nebo Středoškolská odborná činnost. Technickým aktivitám se věnuje i ve svém volném čase (letecké modelářství, letectví) a v současné době na ně navazuje pokračováním studia na VUT v Brně.

K zisku ocenění Kryštofu Hřivnáčovi blahopřejeme a přejeme úspěšnou budoucnost.

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky