Školní zpravodaj

Krajský přebor v šachu

Šachisté naší školy se po úspěchu v okresním přeboru vydali ve čtvrtek 17. ledna 2019 do Frýdku-Místku, aby se utkali také se soupeři z jiných okresů Moravskoslezského kraje.

Nebylo žádným překvapením, že první čtyři místa obsadily týmy z Frýdku-Místku, neboť ten je pověstný svou Beskydskou šachovou školou, kde se děti učí hrát šachy už od předškolního věku. Tým naší školy ve složení Mlýnek, Gazda, Kudela, Mikuš a Piwowarski se mezi 14 účastníky turnaje neztratil a po vydařeném výkonu obsadil velmi pěkné 7. místo, když se umístil i před vítězi okresního kola - Mendelovým gymnáziem Opava.

Všichni žáci zaslouží za předvedený výkon pochvalu, zvláštní poděkování patří trenéru p. Gazdovi, který tým na soutěži vedl.

Podrobné výsledky jsou k dispozici zde

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky