Školní zpravodaj

Zahraniční stáže žáků technických oborů

V květnu 2018 a 2019 vycestovalo 20 žáků strojírenství na stáž do Londýna a 20 žáků informační technologie do irského hlavního města Dublinu. V druhém zářijovém týdnu se o své nezapomenutelné zážitky a zkušenosti podělili v aule naší školy s ostatními žáky a také pedagogy.

V loňském roce naše škola požádala o nový projekt, který byl letos na jaře schválen. To znamená, že i v letech 2020 a 2021 vyjede dalších 52 žáků na zkušenou do Anglie, Irska a nově také žáci uměleckých oborů do Německa. Stážisté jsou vybíráni na základě jejich prospěchu, úrovně angličtiny a odborných znalostí svými třídními učiteli spolu s učiteli odborných předmětů.

Prohlédněte si prezentace účastníků stáží:

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky