Školní zpravodaj

Předávání certifikátů PET, FCE a CAE

Na jaře 2019 studenti naší školy skládali jazykové cambridgeské zkoušky na úrovni B1 – PET, B2 – FCE a C1 – CAE, které jsou na naší škole organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello. Kandidáti byli ve dvou zkouškových dnech prověřeni ze všech jazykových dovedností – čtení, psaní, poslechu, Use of English (praktického užití jazyka) a konverzaci v angličtině.

Všech dvanáct kandidátů naší školy bylo úspěšných a v pátek 13. 9. v aule naší školy obdrželi mezinárodně uznávaný cambridgeský certifikát. GRATULUJEME!

Také v letošním roce naše spolupráce s jazykovou školou Hello pokračuje a během listopadu se zájemci o zkoušky nanečisto mohou přihlásit u svých pedagogů anglického jazyka. Tyto pretesty se budou konat v úterý 10. prosince 2019 od 13:00 v prostorách naší školy.

Nabízíme rovněž seminář pro přípravu ke zkoušce FCE, který bude probíhat ve středy od 14:30 – 16:00. Do tohoto nepovinného předmětu se mohou studenti přihlašovat již nyní. Začínáme 25. 9. 2019.

Kabinet anglického jazyka

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky