Školní zpravodaj

Úspěch Marka Samela v krajském kole olympiády v angličtině

Vítěz okresního kola olympiády v anglickém jazyce, žák naší školy Marek Samel, si velmi dobře vedl i v kole krajském, které se konalo v Ostravě 2. dubna. V kategorii středních odborných škol obsadil skvělé druhé místo a byl jako náhradník nominován do ústředního kola soutěže. Gratulujeme! 

V této souvislosti připomínáme, že i letos proběhlo nejprve školní kolo této tradiční soutěže a jeho vítězové, Marek Samel a Jan Stránský (oba ze třídy IT3), postoupili do kola okresního, které se uskutečnilo 20. února v prostorách Střediska volného času Opava. V kategorii středních odborných škol dosáhli oba reprezentanti naší školy vynikajících výsledků: Marek Samel v soutěži zvítězil a Jan Stránský obsadil krásné třetí místo.

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky