Školní zpravodaj

Předávání cambridgeských certifikátů

V každém školním roce si naši žáci mohou vybrat ze dvou termínů, kdy se pokusí složit jeden z jazykových certifikátů, cambridgeské jazykové zkoušky na úrovni B2 – FCE a C1 – CAE, které jsou na naší škole organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello.
Ti, kteří se přihlásili na termín 10. 12. 2023, byli během náročného zkouškového dne prověřeni ze všech jazykových dovedností – čtení, psaní, poslechu, Use of English a konverzace v angličtině.
Opět můžeme konstatovat, že všichni kandidáti naší školy, kterých bylo tentokrát 20, bylo úspěšných a v úterý 20. 2. 2024 jim pan ředitel předal doživotně platný a mezinárodně uznávaný cambridgeský certifikát. GRATULUJEME!

Jarní termín pro konání dalších ostrých zkoušek je 15. 6. 2024, po jarních prázdninách vám zašleme všechny potřebné informace k jejich konání.

S případnými dotazy se neváhejte obrátit na své vyučující anglického jazyka, či přímo v kabinetu 119.

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky