Školní zpravodaj

pIšQworky 2022: Naše školní týmy ovládly oblastní kolo

Po školní soutěži a sestavení dvou pětičlenných týmů do oblastního kola, se naši žáci opět pustili do napínavých bojů křížků a koleček. Přihlášeno bylo celkem 12 družstev, ze kterých se losem vytvořily dvě skupiny. Z každé skupiny postupovala čtyři družstva. Tento první úkol zvládli „Závrtné šrouby“ i „Kolemjdoucí“ skvěle a kluci se tak rozehráli na další turnaje. Tady už to bylo v ostřejším tempu, i přesto oba týmy postoupily mezi nejlepší čtyřku. O postup do finále svedli vzájemný boj, čímž byl jistý postup jednoho družstva do krajského kola.

Finále s družstvem MGO se pak podařilo vyhrát „Kolemjdoucím“ ze SŠPU ve složení: Matěj Kotrba IT3, Hynek Moravec IT4, Ondřej Krobot SV3B, Lukáš Hrňa IT3 a Daniel Antoš IT3. Neméně napínavý boj probíhal u vedlejšího stolu, kde rozhodl až poslední duel se šťastným koncem pro náš tým „Závrtné šrouby“ ve složení: Dominik Chlebek SV4A, David Raus SV3B, Jan Tománek SV1A, Ondřej Kuděla SV1A a Marián Kufa IT1. Kluci tedy obsadili celkově 1. a 3. místo a oba týmy tak odjedou 25. 11. na krajské kolo do Ostravy. Všem zúčastněným děkujeme za pěknou reprezentaci školy a přejeme úspěch v dalším kole.

Odkaz na web soutěže

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Nejnovější články

Štítky