Školní zpravodaj

Soutěž Prezentace 2020

Střední škola průmyslová a umělecká v Opavě vyhlašuje nový ročník soutěže v tvorbě počítačových prezentací Prezentace 2020. Podobně jako v předešlých ročnících mohou i letos žáci základních škol vytvořit originální prezentaci na libovolné téma - například v programu MS PowerPoint, ve formě webových stránek nebo v podobě krátkého videoklipu - a doručit ji nejpozději 13. března 2020 prostřednictvím e mailu (kontaktní adresa: prezentace@sspu-opava.cz), nebo na sekretariát naší školy (na označeném datovém médiu). Prosíme, aby u každé soutěžní práce byly uvedeny následující údaje: jméno a příjmení autora, název školy a označení třídy.

Po uzávěrce základního kola soutěže odborná porota vyhodnotí všechny přijaté příspěvky a vybere z nich ty prezentace, které budou jejich autory předvedeny během finálového klání, jež se uskuteční v aule naší školy ve středu 25. března 2019. Nejúspěšnější tvůrci budou odměněni hodnotnými cenami. S případnými dotazy se můžete obrátit na pana Marka Lučného (lucny@sspu-opava.cz).
 

Plakát soutěže Prezentace 2020 (PDF) 2,6 MB

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Nejnovější články

Štítky