Školní zpravodaj

Předávání jazykových certifikátů

11. prosince 2021 studenti naší školy skládali jazykové cambridgeské zkoušky na úrovni B2 – FCE a C1 – CAE, které jsou na naší škole organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello. Kandidáti byli během náročného zkouškového dne prověřeni ze všech jazykových dovedností – čtení, psaní, poslechu, Use of English (praktického užití jazyka) a konverzaci v angličtině.
49 kandidátů naší školy bylo úspěšných a v úterý 15. 3. v aule naší školy obdrželi mezinárodně uznávaný cambridgeský certifikát. GRATULUJEME!

Naše spolupráce s jazykovou školou Hello pokračuje nadále a již nyní se zájemci o zkoušky v jarním termínu mohou přihlásit u svých pedagogů anglického jazyka. Termín pro zkoušky FCE a CAE jsou naplánovány na 18. 6., termín pro FCE je 25. 6.
S případnými dotazy se neváhejte obrátit na své vyučující anglického jazyka, či přímo v kabinetu 119.

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky