Školní zpravodaj

Předávání cambridgeských jazykových certifikátů

Dne 22. a 23. června studenti naší školy skládali jazykové cambridgeské zkoušky na úrovni B1 – PET, B2 – FCE a C1 – CAE, které jsou na naší škole organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello. Kandidáti byli v těchto dvou dnech prověřeni ze čtyř jazykových dovedností – čtení, psaní, poslechu a konverzace v angličtině.

Všech deset kandidátů bylo úspěšných a dne 14. 9. ve školní aule obdrželi mezinárodně uznávaný cambridgeský certifikát.
GRATULUJEME!
Také v letošním roce naše spolupráce s jazykovou školou Hello pokračuje a během října se zájemci o pretestování mohou přihlásit u svých pedagogů anglického jazyka. Pretesty se budou konat 2. listopadu 2018 v prostorách naší školy.
Nabízíme rovněž nepovinné předměty, v nichž se studenti k těmto zkouškám připravují. V úterý bude probíhat přípravný kurz pro FCE a ve středu PET. Do těchto nepovinných předmětů se mohou studenti přihlašovat již nyní.
 
kabinet anglického jazyka

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Nejnovější články

Štítky