Školní zpravodaj

Celostátní kolo programátorské soutěže

Letošního celostátního kola soutěže v programování, které proběhlo 5. až 6. června 2026 v Hradci Králové se z naší školy zúčastnili studenti třídy IT2 Filip Dvořák a Matyáš Velecký. Oba soutěžili v kategorii Programování mikrořadičů a v konkurenci programátorů z celé České republiky obsadili 12. a 15. místo. Děkujeme jim za reprezentaci školy i celého Moravskoslezského kraje!

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky