Školní zpravodaj

Výtvarný workshop pro žáky 2. stupně

SŠPU Opava pořádá ve dnech 15. a 16. 10. 2019 VIII. ročník workshopu ,,Život ve městě“ pro žáky 2. stupně ZŠ. Téma pro tento ročník je "Toulání".

Žáci budou tvořit po oba dny pod vedením našich pedagogů. Otevřeno bude celkem 7 ateliérů:

  • kresba (max. 10 žáků)
  • socha (max. 6 žáků)
  • design (max. 6. žáků)
  • fotografie (max. 6 žáků)
  • malba (max. 10 žáků)
  • hračka (max. 6 žáků)
  • kniha (max. 6 žáků) 

Workshop bude probíhat po oba dny od 8.00 do 13.00 hod. v učebnách naší školy. Sraz a prezence všech přihlášených je 15. 10. v 8.00 ve vestibulu školy (SŠPU Opava, Praskova 8 – v parku vedle Slezského muzea).
Materiál pro práci žáci dostanou od nás, podle ateliéru pak bude doporučeno, co si mají případně přinést. Rozhodně však doporučujeme všem vzít si s sebou přezůvky a pracovní převlečení, aby se žáci neušpinili (plášť, starou košili, zástěru apod.) a také svačinu a pití.

Sraz (v 8.00) a rozchod (mezi 13.00 a 13.15 hod.) bude po oba dny na hlavní budově školy (některé ateliéry budou pracovat v prostorách dílen na Janské ulici, naši pedagogové ale žáky přivedou po ukončení práce zpět na hlavní budovu). Žáky by měli přivést a odvést pedagogové z vaší školy, případně rodiče. Pokud bude některé dítě odcházet samo, je potřeba, aby mělo potvrzení podepsané rodiči, že může z výtvarného workshopu odejít bez doprovodu dospělé osoby.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení účastníků: na e-mailovou adresu kasparkova@sspu-opava.cz napište prosím název školy, jména a věk žáků, které chcete přihlásit. Uveďte také, ve kterém ateliéru má žák zájem tvořit. Umístění v jednotlivých ateliérech vám potvrdíme po uzavření přihlášek vzhledem k tomu, že kapacita je omezená. Přednost mají samozřejmě ti, kteří se přihlásí dříve.

V případě, že ještě máte nějaké dotazy, ozvěte se, prosím na e-mail kasparkova@sspu-opava.cz nebo na telefonní číslo 777 644 304.
Těšíme se na setkání s vámi a vašimi žáky na naší škole!

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Související články

Nejnovější články

Štítky