Školní zpravodaj

Slavnostní předání mezinárodních certifikátů z angličtiny

V červnu 2021 studenti naší školy skládali jazykové cambridgeské zkoušky na úrovni B2 – FCE a C1 – CAE, které jsou na naší škole organizovány ve spolupráci s jazykovou školou Hello. Kandidáti byli ve dvou zkouškových dnech prověřeni ze všech jazykových dovedností – čtení, psaní, poslechu, Use of English (praktického užití jazyka) a konverzaci v angličtině.

Všech třináct kandidátů naší školy bylo úspěšných a v pátek 24. 9. v aule naší školy obdrželi mezinárodně uznávaný cambridgeský certifikát. GRATULUJEME!

Také v letošním roce naše spolupráce s jazykovou školou Hello pokračuje a již nyní se zájemci o zkoušky nanečisto mohou přihlásit u svých pedagogů anglického jazyka. Tyto pretesty se budou konat ve čtvrtek 7. října 2021 od 13:00 v prostorách hlavní budovy naší školy.

Také nabízíme seminář pro přípravu ke zkoušce FCE, který probíhá v pondělky od 14:15-15:45 v učebně J136. Tento seminář již probíhá, ale zájemci se stále mohou hlásit u paní učitelky Žídkové, která seminář vede.

Všechny informace ke zkouškám naleznete v přiložené prezentaci, s případnými dotazy se neváhejte obrátit na své vyučující anglického jazyka, či přímo v kabinetu 119.

Prezentace o mezinárodních jazykových zkouškách z angličtiny (PDF)

Předchozí článek |  Zpět na přehled  | Další článek

Nejnovější články

Štítky