Učitelé

Pedagogický sbor:

Všech 48 interních učitelů má požadovanou kvalifikaci pro výuku.  

Po vytočení telefonního čísla školy 553 621 580 a zaznění uvítacího sdělení můžete pokračovat ve vytáčení klapky učitele.

 JMÉNO A PŘÍJMENÍ

ZAŘAZENÍ

APROBACE KONTAKT KLAPKA
Ak. mal. Lubomír Anlauf zástupce ŘŠ UO umělecké obory anlauf@sspu-opava.cz 107; 733 674 693; přímá linka 553 621 448
Ing. Petra Bajerová učitelka EKO bajerova@sspu-opava.cz 110
RNDr. Jiří Bernard učitel VYT, ELE, FYZ
bernard@sspu-opava.cz 110
Mgr. Gabriela Bernardová učitelka NAV, PCV
bernardova@sspu-opava.cz +420 733 674 694
Mgr. Bc. Edita Binarová učitelka CJL, NEJ, ANJ
binarova@sspu-opava.cz 112
Mgr. Kateřina Čechová učitelka MAT, TEV
cechova@sspu-opava.cz 126
Ing. Pavel Čajka učitel STR cajka@sspu-opava.cz 108
Ing. Vítězslav Doleží ředitel školy
STR dolezi@sspu-opava.cz 117, +420 724 246 906
Vladislav Doleží učitel PRA vl.dolezi@sspu-opava.cz +420 734 353 923
MgA. Jan Ermis učitel UO ermis@sspu-opava.cz +420 733 674 694
Mgr. Barbora Fardová učitelka UO fardova@sspu-opava.cz -
Ing. Dušan Galis učitel STR, VYT galis@sspu-opava.cz 108
Mgr. Marcel Godovský
učitel VYT, Mechatronika godovsky@sspu-opava.cz 130
Ivo Gruner vedoucí dílen PRA gruner@sspu-opava.cz  +420 734 353 923
Ing. Petr Grussmann učitel VYT grussmann@sspu-opava.cz 130
Mgr. Radek Hendrych
učitel PRA hendrych@sspu-opava.cz +420 734 353 923

Mgr. Vojtěch Híreš

asistent pedagoga
  hires@sspu-opava.cz 131
Mgr. Zuzana Holušová učitelka TEV holusova@sspu-opava.cz 126
Mgr. Pavel Hulva učitel TEV
hulva@sspu-opava.cz 126
Mgr. Martina Hulvová učitelka CJL, DEJ, NJ
hulvova@sspu-opava.cz 112
Mgr. Daniel Jedlička M.A.
učitel ANJ, CJL jedlicka@sspu-opava.cz 109
Mgr. Lenka Kašpárková, Ph.D.
učitelka UO kasparkova@sspu-opava.cz 122
Mgr. Lucie Kolníková učitelka ANJ, CJL
kolnikova@sspu-opava.cz 109
Mgr. Daniela Kubová učitelka, školní metodik prevence
UO kubova@sspu-opava.cz 122
MgA. Miroslav Loprais učitel NAV, PCV loprais@sspu-opava.cz +420 733 674 694
Mgr. Marek Lučný učitel CJL, DEJ, VYT lucny@sspu-opava.cz 130
Petr Marcalík učitel UO marcalik@sspu-opava.cz +420 733 674 694
Ing. Jiří Miekisch učitel VYT, Mechatronika miekisch@sspu-opava.cz 130
Mgr. Bc. Pavla Nedopilková učitelka ANJ nedopilkova@sspu-opava.cz 120
Mgr. Jitka Oboňová učitelka NAV, PCV obonova@sspu-opava.cz  -
Ing. Hynek Palát učitel STR, VYT palat@sspu-opava.cz 108
MgA. Martina Minařík Pavelková
učitelka UO
pavelkova@sspu-opava.cz 122
Ing. Karel Procházka učitel STR prochazka@sspu-opava.cz 108
Ing. Iva Procházková učitelka STR prochazkova@sspu-opava.cz 108
Ing. Hana Rohanová učitelka VYT rohanova@sspu-opava.cz 130
Ing. Alena Rolederová učitelka,
výchovná poradkyně
STR rolederova@sspu-opava.cz 127
Mgr. Dieter Schallner
učitel UO schallner@sspu-opava.cz 131
MgA. Lenka Szwedová
učitelka UO szwedova@sspu-opava.cz 123
Mgr. Šárka Šmehýlová učitelka CJL, DEJ, RJ
smehylova@sspu-opava.cz 112
MgA. Jiří Štencek učitel UO stencek@sspu-opava.cz 123
Josef Švrčina učitel PRA svrcina@sspu-opava.cz  +420 734 353 923
Mgr. Magdaléna Tenglerová
učitelka MAT, ICT, ZPV
tenglerova@sspu-opava.cz 131
Mgr. Tereza Tomaszková učitelka ANJ, CJL tomaszkova@sspu-opava.cz  109
Mgr. et Bc. Eva Vengřínová učitelka MAT, FYZ vengrinova@sspu-opava.cz 131
Mgr. Zuzana Vildomcová
zástupce ŘŠ TO
MAT
vildomcova@sspu-opava.cz
107
Mgr. Eva Zemanová
učitelka MAT, TEV
zemanova@sspu-opava.cz -
Mgr. Jana Žídková Učitelka ANJ zidkova@sspu-opava.cz 120