Aktuality

Na kolech kolem Opavy

Závěrečnou páteční etapou s vrchařskou prémií v osadě Vendelín vyvrcholil tradiční školní červnový cykloturistický kurz, kterého se zúčastnily špičkové amatérské oddíly strojařů z SV2B a informatiků z IT2.

Nabídka pracovního místa - učitel praktického vyučování

Přijmeme na plný úvazek učitele praktického vyučování (11. platová třída). Požadujeme maturitu ve strojírenském oboru a studium pedagogiky „DPS". Předpokládaný nástup od 1. 8. 2018, životopis zasílejte do 15. 6. 2018 na sspu@sspu-opava.cz.

Úspěchy informatiků v krajském kole soutěže v programování

V pátek 20. dubna 2018 se v Ostravě uskutečnilo krajské kolo soutěže v programování. Studenti oboru informační technologie, kteří zde reprezentovali naší školu, patřili ve všech třech kategoriích mezi nejlepší.

Autodesk Academia Design 2018

V Brně proběhl 6. a 7. dubna 2018 již 24. ročník soutěže Autodesk Academia Design 2018. Jedná se o prestižní klání v dovednostech používání digitálních technologií (2D kreslení technických výkresů, 3D modelování digitálních modelů za softwarové podpory produktů společnosti Autodesk) pro studenty 2., 3., 4. ročníků VOŠ, SŠ a OU.

Studentský design 2018 - laureáti Grand Prix

28. ročník prestižní soutěže středních a vyšších uměleckých výtvarných škol pořádala Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České v Českém Krumlově. Celostátní kolo proběhlo ve dnech 23. 3. - 13. 4. 2018 pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje.

Okresní kolo Středoškolské odborné činnosti

V úterý 10. dubna proběhla na Mendelově gymnáziu v Opavě okresní přehlídka Středoškolské odborné činnosti. Této tradiční soutěže, která se letos koná již po čtyřicáté, se za naši školu zúčastnili tři studenti oboru informační technologie.

Syndikovat obsah